top of page

wt., 11 wrz

|

SG CanisCenter

Szkolenie posłuszeństwa w grupie

Nauka manier oraz podstawowego posłuszeństwa w 10 tygodni! - 399 PLN

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Szkolenie posłuszeństwa w grupie
Szkolenie posłuszeństwa w grupie

Czas i lokalizacja

11 wrz 2018, 18:00 – 13 lis 2018, 18:00

SG CanisCenter, Dąbrówka 260, Dąbrówka, 32-712

O wydarzeniu

Szkolenie posłuszeństwa poziom podstawowy ma na celu zapoczątkowanie procesu uczenia się Twojego psa lub jeśli jest on już rozpoczęty dalszą pracę w obecności innych psów i ludzi. Obejmuje 10 półtoragodzinnych sesji realizowanych w ciągu dziesięciu tygodni. W czasie tego szkolenia będziesz w stanie osiągnąć podstawowy poziom kontroli nad psem, nauczysz się skutecznie z nim komunikować, a tym samym stworzysz z nim głębszą więź. Twój pies będzie potrafił spokojnie chodzić na smyczy, zareaguje na Twoje przywołanie a wskakiwanie na ludzi nie będzie stanowiło już problemu.

Podczas zajęć każdego tygodnia Twój pies będzie uczył się nowych ćwiczeń, które Ty codziennie w domu będziesz z nim powtarzać, aby Twój pupil osiągnął w nich biegłość. Wielkość grup to maksymalnie sześć par (człowiek/pies), pozwoli to każdemu z uczestników otrzymać indywidualną pomoc przy wykonywaniu problematycznych dla nich ćwiczeń.

Pierwsza lekcja (wykład) odbędzie się bez udziału czworonogów i ma na celu wprowadzenie Cię do świata zachowań oraz teorii uczenia się psów.

​ WAŻNE

Szkolenie w grupie poziom podstawowy nie jest przeznaczony dla psów reaktywnych oraz agresywnych w stosunku do ludzi i/lub psów. W takich przypadkach zachęcamy do kontaktu z nami a my z przyjemnością doradzimy co robić.

Psy powinny powinny posiadać aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie oraz być odrobaczone w okresie max. 3 miesięcy (wpis w książeczce zdrowia psa).

Na szkoleniach nie używamy kolczatek łańcuszków zaciskowych oraz obroży elektrycznych.

PROGRAM

Pierwsza lekcja: wykład,

Dziewięć lekcji-praktyczna nauka zachowań:

Siad | Leżeć | Kontakt wzrokowy | Przywołanie | Zostaw | Zostań | Spokojne chodzenie na smyczy | Właściwa zabawa |

Aby zapisać się na szkolenie:

- wypełnij aktualny formularz

- po potwierdzeniu przez nas wpisania na listę uczestników prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 50% całkowitej opłaty za szkolenie, na konto:

S.G.C.C. Szurmański Grzegorz Canis Center, 32-712 Dąbrówka 260

nr. konta 60 1050 1562 1000 0092 4111 8273

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page