Informacje
oraz Polityka Zajęć Grupowych

Miejsce zajęć

Nasze zajęcia grupowe prowadzimy w Centrum Szkolenia Psów SG CanisCenter w miejscowości Dąbrówka, powiat bocheński,

adres: 32-712 Dąbrówka 260.

Teren ośrodka jest płaski, zabezpieczony ogrodzeniem, podłoże trawiaste. Przed ośrodkiem znajduje się parking dla klientów.

Struktura zajęć

Nasze kursy i szkolenia mają zróżnicowany czas zajęć w zależności od rodzaju szkolenia oraz liczby uczestników, cykl raz w tygodniu. Wyjątkiem są Treningi Klubowe, które odbywają się dwa razy w tygodniu.

Większość kursów obejmuje obowiązkowe pierwsze spotkanie szkoleniowo - organizacyjne. Sprawdź w informacji konkretnego wydarzenia czy na to spotkanie masz zabrać ze sobą psa.

Przygotowanie

1. Pies ( sprawdź proszę w opisie kursu czy pies ma uczestniczyć na pierwszym spotkaniu)

 • przed zajęciami zapewnij swojemu psu odpowiedni spacer.

 • jeśli zajęcia wypadają blisko pory karmienia Twojego pupila, nakarm go po szkoleniu.

2. Zabawki oraz smaczki treningowe

 • najlepiej sprawdzają się małe, półwilgotne, mocno pachnące przysmaki. Dobrze sprawdza się naturalne mięso z kurczaka lub wołowiny. Przed wprowadzeniem nowych przysmaków najpierw sprawdź jak reaguje na nie Twój pies i czy mu nie szkodzą.

 • zabierz ze sobą ulubioną zabawkę Twojego psa (szarpak, piłka na sznurku lub inne). 

3. Akcesoria

 • smycz długości 160-200 cm z tworzywa lub skórzana (nie smycz rozwijana typu Flexi),

 • zwykła dopasowana obroża, na naszych szkoleniach nie używamy kolczatek, łańcuszków zaciskowych,

 • sprzęt tj. szelki easy walk lub kantarek opcjonalnie po uzgodnieniu z trenerem prowadzącym.

4. Szczepienia i odrobaczenie

 • W przypadku szkoleń dla psów dorosłych i młodzieży należy okazać potwierdzenie szczepienia p. wściekliźnie oraz odrobaczenia,

 • W przypadku szczeniąt potwierdzenie wykonania szczepień DHLPP.

5. Dodatkowo (dodatkowe wymagania mogą być postawione przez trenera prowadzącego, szczegółowe informacje będą podawane w e-mailu potwierdzającym wpisanie na listę uczestników)

 

Polityka Zajęć w Grupach

Niższe ceny kursów

 

Część naszych kursów i szkoleń jest dostępna po atrakcyjnych rabatach. Zniżki otrzymują właściciele psów adoptowanych ze schronisk (konieczne jest przedstawienie umowy adopcyjnej). Na rabaty mogą liczyć również nasi klienci przy wykupieniu kolejnego kursu.

Rezerwacja

 

Ilość par (człowiek/pies) biorących udział w Zajęciach Grupowych jest ograniczona a ze względu na małe grupy miejsca szybko się wypełniają, dlatego zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji.

Rezerwacji na wszystkie zajęcia grupowe można dokonywać online przez formularz zgłoszeniowy (dostępny jest przy terminach kursów i zabaw) lub telefonicznie pod numerem 884 886 254.

Rejestracji na Treningi Klubowe można dokonywać wyłącznie online na stronie Treningów Klubowych.

Nasze opłaty za kursy i szkolenia oraz Treningi Klubowe dotyczą ceny od psa. Każdy domownik może wziąć udział w szkoleniu. Poniżej znajdują się informacje dotyczące udziału dzieci w Zajęciach Grupowych.

Opłaty, anulacje, zwroty

 

Opłacenie większości kursów i szkoleń polega na wpłaceniu bezzwrotnej zaliczki płatnej do 2 dni po potwierdzeniu wpisania na listę uczestników. Pozostałą część kwoty należy uiścić na pierwszych zajęciach.

Opłaty za zajęcia Zabawy w Grupie należy dokonywać w całości, po potwierdzeniu przez organizatora uczestnictwa w zajęciach.

Opłaty za Treningi Klubowe należy dokonywać poprzez wcześniejsze (min. 24h) wykupienie pakietu.

Wpłaty należy dokonać na podany w numer konta.

Zwrot zaliczki wpłaconej za kursy i szkolenia może nastąpić wyłącznie w sytuacji odwołania kursu/szkolenia z winy organizatora. 

Zwrot opłaty za zajęcia Zabawy w Grupie nie są możliwe jeśli rezygnacja nastąpi w terminie krótszym niż 48 godzin.

Zwrot wykupionego pakietu Treningów Klubowych może nastąpić na min. 48H przed wykorzystaniem pierwszych zajęć.

Zwroty nie dotyczą pakietów promocyjnych.

Jeśli w ciągu trzech pierwszych zajęć kursu/szkolenia pies nie będzie mógł dalej uczestniczyć w zajęciach z powodu jego urazu lub choroby możesz otrzymać 50% rabat na kolejny kurs. W przypadku Treningów Klubowych możesz otrzymać wydłużony termin wykorzystania pakietu.

Po rozpoczęciu kursu/szkolenia zwroty lub rabaty nie będą udzielane z powodu zmiany planów właściciela.

 

Nieobecność/ skład kursu

Jeśli nie uda Ci się być na zajęciach skontaktuj się z Trenerem prowadzącym w celu omówienia tego co zostało przećwiczone oraz jak należy przygotować się na kolejne zajęcia.

Suki w rui nie mogą uczestniczyć w zajęciach, nie będą udzielane zwroty z tego tytułu. 

Odmowa udziału/zmiana trybu

 

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w zajęciach psom wykazujące problemy z zachowaniem, które może być udzielające się lub niebezpieczne dla pozostałych uczestników oraz destrukcyjne. Jeśli problemowe zachowania nastąpią podczas zajęć i będą się utrzymywały możesz otrzymać propozycję zmiany trybu grupowego na indywidualne.

Sprzęt awersyjny

SG CanisCenter wykorzystuje wyłącznie metody szkoleniowe oparte na pozytywnym wzmocnieniu. Metody te opierają się na najnowszych osiągnięciach nauki w zmianie zachowania zwierząt, są bardziej skuteczne, humanitarne a sam trening jest przyjemny dla psa jak i właściciela! Na naszych kursach korzystamy ze zwykłych obroży, szelek, szelek typu easy walk.

 

Używanie kolczatek, łańcuszków zaciskowych, obroży elektrycznych na naszych zajęciach jest zabronione. Jeśli do tej pory używałeś tego typu sprzętu zostaniesz poproszony o jego zmianę abyś mógł uczestniczyć w naszych zajęciach.  

Zasady uczestnictwa w spotkaniu socjalizacyjnym Zabawy w Grupie dla Psiej Młodzieży

 • W Zabawach nie mogą brać udziału psy agresywne w stosunku do innych psów i/lub ludzi a także wykazujące wysoki poziom lęku w stosunku do innych psów;

 • Opiekun zobowiązany  jest do przedstawienia na prośbę prowadzącego książeczki zdrowia psa wraz z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniem.

 • Opiekun psa zobowiązany jest do sprzątania odchodów po swoim czworonogu zarówno podczas spotkania na ośrodku jak i poza nim przed oraz po zajęciach. Odchody zebrane poza ośrodkiem można umieścić w koszach, które znajdują się na terenie ośrodka szkoleniowego.

 • Pies na spotkanie socjalizacyjne wprowadzany jest na smyczy, psy z zachowaniami agresywnymi obowiązkowo powinny być wprowadzane w kagańcu. 

 • Opiekun czworonoga zobowiązany jest do stosowania się podczas zajęć do poleceń instruktora prowadzącego, nie zastosowanie się do tego wymogu może skutkować wydaleniem z zajęć oraz utratę opłaconej kwoty.

 • W trakcie spotkania obowiązuje kategoryczny zakaz: używania kolczatek, łańcuszków zaciskowych, obroży elektrycznych oraz szarpania, bicia a także krzyczenia na psa.

 • Za ewentualne szkody wyrządzone przez psa odpowiada jego opiekun  ( odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia ).

 •  Opiekun psa ma świadomość oraz akceptuje wszelkie drobne urazy swojego psa, które mogą wystąpić w wyniku interakcji z innym psem podczas zajęć.

 • Za pozostawione rzeczy na terenie ośrodka szkoleniowego organizator nie odpowiada.

Uczestnictwo dzieci w Zajęciach Grupowych

Dzieci oraz inni członkowie rodzin są mile widziani na naszych zajęciach grupowych.

Przeczytaj poniższe wytyczne dotyczące udziału dzieci w naszych kursach/szkoleniach:

 • wszystkie dzieci podczas zajęć muszą przebywać w towarzystwie osób dorosłych

 • rodzice zobowiązani są do nadzorowania zachowania swoich dzieci

 • dzieci poniżej 16 roku życia podczas zajęć powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej

 • podczas zajęć niedopuszczalne jest bieganie oraz hałasowanie

 • zabrania się zbliżania oraz dotykania innych psów biorących udział w zajęciach. Należy wytłumaczyć dzieciom, że nie wszystkie psy są uspołecznione, przyjazne lub lubią towarzystwo dzieci.

Zgody, polityka prywatności

Uczestniczący w kursie, szkoleniu, Zabawach, Treningach Klubowych  wyraża zgodę na publikowanie przez SG CanisCenter zdjęć i/lub filmów z jego wizerunkiem oraz jego psa, wykonanych podczas zajęć.

Przed skorzystaniem z naszych kursów, szkoleń, spotkań integracyjnych, Treningów Klubowych zachęcamy do zapoznania się

z naszą polityką prywatności.