top of page

pt., 29 mar

|

SG CanisCenter

Szkolenie psów w grupie - poziom średnio-zaawansowany

Szkolenie psów w grupie poziom średnio-zaawansowany z elementami Rally Obedience (Rally-O) to dziesięciotygodniowy kurs, którego celem jest podwyższenie poziomu wyszkolenia Twojego czworonoga.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Szkolenie psów w grupie - poziom średnio-zaawansowany
Szkolenie psów w grupie - poziom średnio-zaawansowany

Czas i lokalizacja

29 mar 2019, 18:00 – 31 maj 2019, 18:00

SG CanisCenter, Dąbrówka 260, Dąbrówka, 32-712

O wydarzeniu

Szkolenie psów w grupie poziom średnio-zaawansowany z elementami Rally Obedience (Rally-O) to dziesięciotygodniowy kurs, którego celem jest podwyższenie poziomu wyszkolenia Twojego czworonoga.

Obejmuje dwugodzinne szkolenie teoretyczne w formie wykładu dla właścicieli (bez udziału psów) oraz zajęcia praktyczne, w trakcie których dopracujemy wszystkie podstawowe komendy typu siad, leżeć, zostań, do mnie itp., poprawimy jakość i czas pozostania w pozycjach, nauczymy czworonogi wykonywania komend na odległość. A wszystko to w towarzystwie innych psów i ich właścicieli.

Dodatkowo zapoznamy Cię ze sportem posłuszeństwa na luzie jakim jest Rally Obedience. Będziesz mógł przećwiczyć ze swoim pupilem znane wam komendy w różnych sekwencjach, które to oprócz świetnej zabawy bardzo pomagają przygotować Twojego psa do wykonywania poleceń, które będziesz mógł wykorzystać w typowych sytuacjach życiowych.

Warsztatowo będzie to polegało na przechodzeniu, w dowolnym tempie z psem, wyznaczonych stacji - poleceń z ćwiczeniami do wykonania. Celem Rally Obedience jest nie tylko zdobycie przez psa zdolności do wykonywania określonych komend na torze, ale przede wszystkim pokazanie jego przydatności jako towarzysza człowieka.

WAŻNE :

Na naszych szkoleniach nie używamy kolczatek, łańcuszków zaciskowych oraz obroży elektrycznych.

PROWADZĄCY:

Grzegorz Szurmański - trener i zoopsycholog, instruktor Rally-O.

TERMIN I PROGRAM:

29 marca ( czas ok 120 min.) - spotkanie organizacyjno - szkoleniowe. Szkolenie w formie wykładu obejmuje m.in. zagadnienia: metody pozytywnych wzmocnień, rola klikera, zasady Rally-0.

05 kwietnia - 31 maja - po 90 min. zajęcia praktyczne, które obejmują: dopracowanie komend z poziomu podstawowego| targetowanie|wykonywanie komend na odległość| chodzenie przy nodze na smyczy ze zwrotami|wybrane elementy z klasy 1 Rally_O. Dodatkowo skupimy się na lepszej motywacji oraz koncentracji psa.

MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH:

Ośrodek szkolenia psów SG CanisCenter w Dąbrówce k. Bochni. / dojazd 5 km od zjazdu z autostrady A4 w Brzesku.

ILOŚĆ MIEJSC:

5 par ( człowiek-pies) / grupę.

Możliwość utworzenia 2 grup.

KOSZT SZKOLENIA: 449 PLN

ZAPISY do 22 marca 2019 r. na :

www.caniscenter.com/events/szkolenie-psow-w-grupie-z-elementami-rally-o

lub telefonicznie pod nr. tel. 884 886 254

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego lub po zgłoszeniu telefonicznym, zostanie wysłany mail potwierdzający oraz dane dotyczące płatności.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kosztu szkolenia czyli 220 PLN, który należy uiścić do 3 dni od daty potwierdzenia wpisania na listę uczestników. Pozostałą część kwoty należy uregulować na pierwszym spotkaniu.

WARUNKI SZKOLENIA:

Poziom średnio-zaawansowany przeznaczony jest dla par, które odbyły szkolenie podstawowe w grupie w naszej szkole, bądź zaliczą elementy z tego poziomu u naszego trenera.

W szkoleniu mogą brać udział psy od 6 m-ca, które są zaszczepione i odrobaczone w okresie ostatnich 3 m-cy ( wpis w książeczce zdrowia psa).

W szkoleniu nie mogą wziąć udziału psy agresywne, suki w rui, oraz psy mocno reaktywne.

Minimalna ilość uczestników 3 pary.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia jeżeli nie zbierze się minimalna liczba uczestników.

W przypadku odwołania szkolenia z winy organizatora zadatek zostaje zwrócony.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat:

- szkoleń grupowych na : www.caniscenter.com/grupoweszkolenia

- Rally Obedience: www.caniscenter.com/trening-sportowy

Wszelkie pytania prosimy kierować na: info.caniscenter@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page