top of page

O NAS

KOMPLEKSOWA PRACA Z PSAMI

Nasze szkolenie to coś więcej niż nauka komend. Nasze programy szkoleniowe mają kompleksowe, holistyczne podstawy.

Podejście holistyczne oznacza kompleksową pracę z psem  i jego opiekunami. Nasze działania obejmują następujące obszary:

  • zdrowie i odżywianie,

  • warunki, w których żyje pies,

  • emocje,

  • dotychczasowa edukacja,

  • przyzwyczajenia oraz socjalizacja,

  • codzienna stymulacja.

Oferujemy konsultacje szkoleniowe i lekcje indywidualne dostosowując miejsce do potrzeb szkoleniowych. Organizujemy cykliczne kursy w małych grupach i spotkania socjalizacyjne. Przeprowadzamy konsultacje behawioralne, seminaria oraz warsztaty. Pracujemy z trudnymi przypadkami zachowań i zaburzeń u psów schroniskowych przygotowując czworonogi do adopcji.

DSC_0002_edited_edited.jpg

GRZEGORZ SZURMAŃSKI

Jestem założycielem szkoły dla psów SG CanisCenter, certyfikowanym trenerem oraz zoopsychologiem a także certyfikowanym instruktorem rally obedience oraz handlingu. Podczas prowadzonych kursów i szkoleń dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu m.in. prawidłowego prowadzenia, opieki, budowania właściwych relacji, właściwej komunikacji oraz nowoczesnych metod szkoleniowych.

Jako zoopsycholog, na co dzień współpracuję ze schroniskiem dla zwierząt, a moje działania obejmują pracę nad modyfikacją zachowania najbardziej potrzebujących psiaków, doradztwo behawioralne oraz edukację przyszłych opiekunów czworonogów. Prowadzę prelekcje dla grup dzieci i młodzieży oraz szkolę pracowników schroniska a także wolontariuszy. 

Ponadto jestem wykładowcą na kierunku Behawiorystyka i Szkolenie Zwierząt, na którym prowadzę zajęcia teoretyczne jak i praktyczne ze specjalizacji psy.

Opiekunom, którzy borykają się z niepożądanymi zachowaniami lub zaburzeniami behawioralnymi swoich pupili pomagam w pracy nad zmianą zachowania a wszystko to podczas indywidualnych konsultacji behawioralnych .

Jako Trener prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne z posłuszeństwa ogólnego, rally obedience oraz handlingu na różnych poziomach.

DSC_0394_edited.jpg
Kopia – Projekt bez tytułu.png

OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW
SG CANISCENTER

Nasze kursy i szkolenia prowadzone są w profesjonalnym Ośrodku Szkolenia Psów SG CanisCenter, który zlokalizowany jest w uroczej miejscowości Dąbrówka, zaledwie 8 km od zjazdu z autostrady A4 w Brzesku.

Zajmuje powierzchnię ponad 2000 m2.

Plac szkoleniowy jest ogrodzony i oświetlony, wyposażony w infrastrukturę do szkoleń z zakwaterowaniem psów a także w kompletny profesjonalny sprzęt (zgodny z wymogami Federation Cynologique Internationale (FCI)) do treningu psiego sportu Agility.

Na terenie ośrodka znajduje się parking dla naszych klientów.

bottom of page